PREKIŲ KATEGORIJOS
PREKIŲ KATEGORIJOS
Dažai gumos pagrindu "Farba gumova" žali matiniai, 12 kg

Dažai gumos pagrindu "Farba gumova" žali matiniai, 12 kg

48.92 €
Su PVM
- +
Perkamas kiekis: 1 VNT.
Min. kiekis: 1 VNT.
 Įdėti į krepšelį
Klausti apie prekę
Prekės kodas: 10083
Prekės BAR kodas: 4820089419069
Gamintojas: Farbex
Laikymo sąlygos sandariai uždarytoje taroje , nuo +5 °C iki 35°C .Saugoti nuo drėgmės , tiesioginių saulės spindulių ir šalčio.
Rekomendacijos naudojimui 1.Dažomas paviršius turi būti švarus ir sausas, gerai išvalytas nuo dulkių, atplaišų, purvo, rūdžių, aliejaus, riebalų ir kitų nešvarumų. 2.Dažus rūpestingai išmaišyti iki vientisos masės, jei reikia - praskiesti vandeniu, bet ne daugiau 5% dažų tūrio. 3. Darbo temperatūra nuo +10° C iki +30 °, santykinis oro drėgnumas ne daugiau 80 %.
Tinkamumo naudoti terminas 18 mėn.nuo pagaminimo datos , nurodytos ant dangtelio.
Spalva žalia matinė
Džiuvimo laikas vieno sluoksnio iki 2 val., kai oro temperature (20±2)°C ir santykinis drėgnumas (65±5)%. Sekantį sluoksnį dengti tik pilnai išdžiūvus pirmajam.
Paskirtis Vidaus ir išorės darbams cinkuotiems ir šiferio stogams, metalo, mineralinių ir medinių paviršių dažymui.
Savybės matiniai, elastingi, pasižymi piukiomis apsauginėmis (atsparūs atmosferiniam ir mechaniniam poveikiui, vandeniui, daugkartiniam plovimui (1 klasė pagal EN13300), temperatūrų kaitai, ultravioletiniams spinduliams, nusitrynimui) bei dekoratyvinėmis savybėmis. Tinka šiferio, čerpių, cinkuoto plieno, aliuminio, gruntuoto ir negruntuoto metalo, asfalto, betono, putų ir akytojo betono, plytų, gipso, faneros, MDP, DSP, plaušo plokštės, medžio, gipso kartono paviršių, tapetuotų paviršių ir t.t. dažymui. Labai, geras sukibimas - prilimpa prie visų paviršių. Dažai pralaidūs garams (leidžia paviršiui "kvėpuoti"). Taip pat tinka dažyti, cokolių, pastatų fasadų, metalinių drenažų ir latakų, vonios kambario sienų, plytų ir mūro, koridorių, virtuvių, tvorų ir kitus paviršius. Dažai gali būti tepami ant paviršių, anksčiau dažytų su alkidiniais ir aliejiniais dažais.
Sudėtis Lateksas, pigmentai, užpildai ir specialūs priedai, vanduo.
Išeiga 100-200 g/m² vienam sluoksniui priklausomai nuo spalvos, paviršiaus būklės bei tipo.
Kilmės šalis Ukraina
Atgal į katalogą