PREKIŲ KATEGORIJOS
PREKIŲ KATEGORIJOS
Glaistas Sheetrock All Purpose, 28 kg

Glaistas Sheetrock All Purpose, 28 kg

25.63 €
Su PVM
- +
Perkamas kiekis: 1 VNT.
Min. kiekis: 1 VNT.
 Įdėti į krepšelį
Klausti apie prekę
Prekės kodas: 188003
Prekės BAR kodas: 81099203602
Gamintojas: Sheetrock
Talpa 28 kg
Naudojimas SHEETROCK paruošto naudoti glaisto rišamoji medžiaga yra vinilas ir kiti priedai, kurie užtikrina geresnes negu miltelinių ir įprastinių sumaišytų produktų glaisto charakteristikas. Kadangi USG gipso mišiniai vinilo ir polimero pagrindu yra sumaišyti iki homogeniškos kreminės konsistencijoa, jie išsiskiria puikiu tepamumu ir jungiamosiomis savybėmis, su jais lengva dirbti. Šiuos glaistus galima naudoti tiesiai iš indo, juos reikia tik truputį pamaišyti, atskiesti ir dar kartą išmaišyti. Paruošta siūlė suformuojama greitai ir lengvai. Ji yra vienalytė, todėl sumažėja darbo sąnaudos, užtikrinama gera išvaizda ir aukšta darbo kokybė.
Spalva balta
Paskirtis Gaminys skirtas tik vidaus darbams: gipskartoniui ir kitokiam sausam tinkui glaistyti, tinkas arba mūro plyšiai turi būti neveikiami drėgmės.
Savybės Gamykloje sumaišytas glaistas užtikrina nuolatinę aukštą kokybę. Žymiai sumažėja maišymui ir šlifavimui reikalingas laikas.Gipso kartono siūlėms, briaunoms naudokite Sheetrock produkciją. Geresnis tepamumas, puikus sukibimas Glaistas neskylinėja, ypač lengvai naudojamas. Kreminė konsistencija užtikrina puikų tepamumą ir gerą sukibimą. Tinka glaistyti ir tokiomis sąlygomis, kai greitas medžiagos džiūvimas yra nepageidaujamas, užtikrina ilgesnį drėgnos briaunos išlikimą, taip išvengiant anksčiau užtepto mišinio susikočiojimo ir suskilimo. Taip pat išvengiama nesklandumų dėl atidaryto indo sienelių susidarančios plutelės.
Sudėtis Vinilo polimero rišiklis.
Kilmės šalis USA
Atgal į katalogą