PREKIŲ KATEGORIJOS
PREKIŲ KATEGORIJOS
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt
2018/06/04

Specialūs fluorescenciniai dažai medžių, medienos, akmens, mineralinių ir kitų paviršių ženklinimui ir numeravimui.

 

Privalumai:

  • Specialus savaime išsivalantis vožtuvas «360°» (pagamintas JAV) leidžia dažus purkšti horizontaliai ir vertikaliai, taip pat bet kokiu kampu, patogiu darbui. Dažai yra išpučiami iš balionėlio be likučių. Baigus darbą, nebūtina apversti ir prapūsti balionėlį.
  • Ergonomiškas dangtelis (pagamintas Vokietijoje) suteikia patogumą ir komfortą darbe. Dangtelio forma apsaugo jūsų rankas nuo dažų.
  • Specialus purškiklio antgalis leidžia kontroliuoti linijų storį ir garantuoja tikslų užrašų ir ženklų žymėjimą.
  • Ryškios ir atsparios UV šviesai spalvos išlieka matomos 2-jus metus.
  • Dažai pasižymi geru dengiamumu ir stabilia adhezija.
  • Galima žymėti drėgnus paviršius.
  • Vieno balionėlio pakanka 80-100 simbolių.

 

Visą birželį mūsų el. parduotuvėje šiems dažams akcija - tik 3,80!

2018/05/28

Įmonė NEW TON, Ukrainos rinkos purškiamų dažų pardavimo lyderė nuo 2010 metų, rinkai pristato net 5 naujus produktus:

1. Universali akrilinė emalė. Universali akrilinė emalė metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams dažyti. Dažų plėvelė pasižymi ilgaamžiškumu, atspari mechaniniam ir atmosferos poveikiui. Neblunka, nepraranda blizgesio.
 
2. Akriliniai ratlankių dažai. Dažai plieniniams ir aliuminiams ratlankiams. Pasižymi didele adhezija ir geru dengiamumu. Padengia stipriu sluoksniu, kuris atsparus oro pokyčiams, atmosferos, korozijos, vandens, cheminių medžiagų poveikiui.

 

3. Skaidrus akrilinis lakas. Naudojamas jau nudažytiems arba švariems nedažytiems metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams. Sukuria sodrią spalvą ir stiprų blizgesio efektą. Naudojamas praėjus 30 min. po paskutinio emalės sluoksnio padengimo. Atsparus mechaniniam ir atmosferos poveikiui, nepraranda blizgesio. 

 

4. Akrilinis gruntas. Universalus gruntas metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams. Užpildo įbrėžimus ir ertmes. Paviršių padengia stipriu apsauginiu sluoksniu, kurį galima poliruoti po 30 min. Apsaugo paviršius nuo mechaninio ir atmosferos poveikio. 

 

5. Aerozoliniai miško ženklinimo dažai. Specialūs fluorescenciniai dažai medžių, medienos, akmens, mineralinių ir kitų paviršių ženklinimui ir numeravimui. Profesionali paskirtis: miško žymėjimui, medienos ir jos gaminių ženklinimui, rūšiavimui, elektros linijų ir vamzdynų žymėjimui, geodezijoje ir topografijoje. turistinių takų ir maršrutų markiravimui, sporto aikštelių žymėjimui, statybose ir kraštovaizdžio dizaine, karjeruose ir kasyklose. Specialus savaime išsivalantis vožtuvas «360 °» (pagamintas JAV) leidžia  dažus purkšti horizontaliai ir vertikaliai, taip pat bet kokiu kampu, patogiu darbui . Dažai yra išpučiami iš balionėlio be likučių. Baigus darbą , nebūtina apversti ir prapūsti balionėlį.
2018/05/10

Itin elastingos montavimo putos ir izoliacinių plokščių klijai tik po 4,60 Eur!

2018/04/03
Pakuotė - 25 kg. Tik 5,99 Eur!

 

2018/01/30

Daugiau informacijos rasite čia.

"Eco-Dach" - tai beasbestiniai banguoti fibrocementiniai lakštai skirti šlaitinių stogų dengimui. Jų gamintojas "Ivano-Frankovscement" - viena moderniausių šio profilio įmonių ne tik Ukrainoje, bet ir Europoje. Šios įmonės produkcijos pranašumas - aukštos kokybės medžiagos. "Ivano-Frankovskcement" yra cemento - vienos iš pagrindinių žaliavų, nuo kurios priklauso daugelis lakšto savybių - gamintojas, kurio kokybė pripažinta ne tik Ukrainoje, bet ir ES šalių. Aukšta cemento kokybė pasiekiama ne tik dėl modernių gamybos technologijų, bet ir dėl itin aukštos kokybės gamtinių išteklių, kurie stipriai įtakoja cemento techninius parametrus.
 

Elastingi, atsparūs šalčiui, ypatingai tvirtai sujungia plėveles su klijuojamais paviršiais. Tinka įvairių rūšių plėvelėms (įvairioms sienų ir stogų difuzinėms bei PE, PA, PP plėvelėms ir aliuminio folijai). Galima naudoti plėveles klijuojant prie grubių paviršių, pvz. neobliuotos medienos, ar grubaus tinko. Dėl ypatingai tvirtos ir stiprios jungties nereikia papildomo tvirtinimo.
Didmeninė - mažmeninė prekyba
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt