PREKIŲ KATEGORIJOS
PREKIŲ KATEGORIJOS
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt
2018/08/16

Pristatome katik atkeliavusias naujienas iš Slovėnijos - sandarinimo medžiagų gamintojo TKK!

 

Pirmoji naujiena - vienkomponentis sandariklis Tekaflex MS 15, elastingas ir ​naudojamas įvairių konstrukcijų sujungimų sandarinimui. Tinkamas beveik su visomis medžiagomis tiek vidiniam, tiek išoriniam naudojimui. Draugiškas aplinkai.

Tinka naudoti statybose, šiltnamiuose, langų sandarinimui ir yra ypatingai lankstus. Atparūs atmosferos poveikiui, UV spinduliams. Galima dažyti įvairiais dažais. 

 

Kita prekė yra Tekaflex MS 40 metalui - vienkomponentinis sandariklis ir klijai viename, pagaminti iš hibridinio MS polimero, skirto sandarinti ir klijuoti daugumą statybinių, metalinių ir plastikinių medžiagų. Draugiškas aplinkai.

Jis taip pat tinka naudoti statybose esant vibracijai, vakuuminių sistemų sandarinimui, aliuminio konstrukcijoms, talpykloms, cisternoms ir kt. Turi puikių mechaninių savybių. Atparūs atmosferos poveikiui, UV spinduliams. Galima dažyti įvairiais dažais. 

 

Trečioji, ypatinga naujiena, yra „Tekapur Top Foam. All season“ vienkomponentės poliuretano putos, kurios kietėja drėgname ore. Dėl specialaus ergonomiško „Easy gun“ adapterio, putų naudojimas tampa itin tikslus ir švarus. Užtikrina gerą garso ir temperatūros izoliaciją. Labai gerai sukimba su daugeliu statybinių medžiagų, išskyrus polietileną, silikoną, tefloną.

„Easy gun“ adapterio privalumai:

 • Paparastas ir efektyvus sandarinimas;
 • Specialus, ergonomiškas „EasyGun“ adapteris leidžia naudoti putas tik su viena ranka;
 • Putos gali būti naudojamos visais metų laikais, net esant žemai temperatūrai (iki -100C);
 • Gali būti naudojamas net 6 savaites po pirmojo panaudojimo.

https://www.youtube.com/watch?v=3iGYYSL9LCE

2018/08/12

Mūsų klientams jau gerai žinomas vardas – „Eco Dach“ keičia įvaizdį ir nuo šiol atpažįstamas kaip „Fibrodah“! Pristatome ne tik naują vardą, tačiau ir naujas mažesniųjų lakštų spalvas – juoda, žalia, grafito ir terakota*.

 

„Fibrodah“ - tai beasbestiniai banguoti fibrocementiniai lakštai skirti šlaitinių stogų dengimui. Jų gamintojas "Ivano-Frankovscement" - viena moderniausių šio profilio įmonių ne tik Ukrainoje, bet ir Europoje. Šios įmonės produkcijos pranašumas - aukštos kokybės medžiagos. "Ivano-Frankovskcement" yra cemento - vienos iš pagrindinių žaliavų, nuo kurios priklauso daugelis lakšto savybių - gamintojas, kurio kokybė pripažinta ne tik Ukrainoje, bet ir ES šalių. Aukšta cemento kokybė pasiekiama ne tik dėl modernių gamybos technologijų, bet ir dėl itin aukštos kokybės gamtinių išteklių, kurie stipriai įtakoja cemento techninius parametrus.

 

Pagrindinės "Fibrodah" banguotų lakštų savybės:

- geras kainos ir kokybės santykis;

- atsparūs atmosferos poveikiui;

- kvėpuojantis paviršius;

- atsparūs ugniai;

- chemiškai neutralūs - nereaguoja su aplinka;

- ilgaamžiai;

- nesudėtingas montavimas;

- renovuojant seną asbestinį stogą nereikia keisti medinės stogo konstrukcijos.

 

*Pagal spec. užsakymą.

2018/08/07

Puiki proga atsinaujinti medinius fasadus, langines, tvoras ir kitus paviršius, nes mūsų el. parduotuvėje skelbiama akcija dažams mediniams fasadams „Farbex“!

 

Matiniai, elastingi, pasižymi puikiomis apsauginėmis savybėmis - atsparūs atmosferos ir mechaniniam poveikiui, vandeniui, temperatūrų kaitai, ultravioletiniams spinduliams.

2018/06/26

Tekapur naujiena!

Pistoletinės poliuretano putos Tekapur Mega XXL tvirtėja naudodamos ore esančią drėgmę, išeiga apie 65 l. (net 40% daugiau nei įprastų putų!). Tinkamos naudoti sandarinimui, užpildymui, izoliacijai, tvirtinimui, montavimui, paviršiaus sustingimo laikas 8–10 min. Putos labai gerai sukimba su daugeliu statybinių medžiagų: medžiu, betonu, plytomis, marmuru, plienu, aliuminiu, tačiau nėra sukibimo su siciliu, PTFE ir polietilenu.

2018/06/04

Specialūs fluorescenciniai dažai medžių, medienos, akmens, mineralinių ir kitų paviršių ženklinimui ir numeravimui.

 

Privalumai:

 • Specialus savaime išsivalantis vožtuvas «360°» (pagamintas JAV) leidžia dažus purkšti horizontaliai ir vertikaliai, taip pat bet kokiu kampu, patogiu darbui. Dažai yra išpučiami iš balionėlio be likučių. Baigus darbą, nebūtina apversti ir prapūsti balionėlį.
 • Ergonomiškas dangtelis (pagamintas Vokietijoje) suteikia patogumą ir komfortą darbe. Dangtelio forma apsaugo jūsų rankas nuo dažų.
 • Specialus purškiklio antgalis leidžia kontroliuoti linijų storį ir garantuoja tikslų užrašų ir ženklų žymėjimą.
 • Ryškios ir atsparios UV šviesai spalvos išlieka matomos 2-jus metus.
 • Dažai pasižymi geru dengiamumu ir stabilia adhezija.
 • Galima žymėti drėgnus paviršius.
 • Vieno balionėlio pakanka 80-100 simbolių.

 

Visą birželį mūsų el. parduotuvėje šiems dažams akcija - tik 3,80!

2018/05/28

Įmonė NEW TON, Ukrainos rinkos purškiamų dažų pardavimo lyderė nuo 2010 metų, rinkai pristato net 5 naujus produktus:

1. Universali akrilinė emalė. Universali akrilinė emalė metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams dažyti. Dažų plėvelė pasižymi ilgaamžiškumu, atspari mechaniniam ir atmosferos poveikiui. Neblunka, nepraranda blizgesio.
 
2. Akriliniai ratlankių dažai. Dažai plieniniams ir aliuminiams ratlankiams. Pasižymi didele adhezija ir geru dengiamumu. Padengia stipriu sluoksniu, kuris atsparus oro pokyčiams, atmosferos, korozijos, vandens, cheminių medžiagų poveikiui.

 

3. Skaidrus akrilinis lakas. Naudojamas jau nudažytiems arba švariems nedažytiems metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams. Sukuria sodrią spalvą ir stiprų blizgesio efektą. Naudojamas praėjus 30 min. po paskutinio emalės sluoksnio padengimo. Atsparus mechaniniam ir atmosferos poveikiui, nepraranda blizgesio. 

 

4. Akrilinis gruntas. Universalus gruntas metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams. Užpildo įbrėžimus ir ertmes. Paviršių padengia stipriu apsauginiu sluoksniu, kurį galima poliruoti po 30 min. Apsaugo paviršius nuo mechaninio ir atmosferos poveikio. 

 

5. Aerozoliniai miško ženklinimo dažai. Specialūs fluorescenciniai dažai medžių, medienos, akmens, mineralinių ir kitų paviršių ženklinimui ir numeravimui. Profesionali paskirtis: miško žymėjimui, medienos ir jos gaminių ženklinimui, rūšiavimui, elektros linijų ir vamzdynų žymėjimui, geodezijoje ir topografijoje. turistinių takų ir maršrutų markiravimui, sporto aikštelių žymėjimui, statybose ir kraštovaizdžio dizaine, karjeruose ir kasyklose. Specialus savaime išsivalantis vožtuvas «360 °» (pagamintas JAV) leidžia  dažus purkšti horizontaliai ir vertikaliai, taip pat bet kokiu kampu, patogiu darbui . Dažai yra išpučiami iš balionėlio be likučių. Baigus darbą , nebūtina apversti ir prapūsti balionėlį.
2018/05/10

Itin elastingos montavimo putos ir izoliacinių plokščių klijai tik po 4,60 Eur!

2018/04/03
Pakuotė - 25 kg. Tik 5,99 Eur!

 

2018/01/30

Daugiau informacijos rasite čia.

Didmeninė - mažmeninė prekyba
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt