PREKIŲ KATEGORIJOS
PREKIŲ KATEGORIJOS
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt

BIODUR naujienos!

28.05.2018

Įmonė NEW TON, Ukrainos rinkos purškiamų dažų pardavimo lyderė nuo 2010 metų, rinkai pristato net 5 naujus produktus:

1. Universali akrilinė emalė. Universali akrilinė emalė metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams dažyti. Dažų plėvelė pasižymi ilgaamžiškumu, atspari mechaniniam ir atmosferos poveikiui. Neblunka, nepraranda blizgesio.
 
2. Akriliniai ratlankių dažai. Dažai plieniniams ir aliuminiams ratlankiams. Pasižymi didele adhezija ir geru dengiamumu. Padengia stipriu sluoksniu, kuris atsparus oro pokyčiams, atmosferos, korozijos, vandens, cheminių medžiagų poveikiui.

 

3. Skaidrus akrilinis lakas. Naudojamas jau nudažytiems arba švariems nedažytiems metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams. Sukuria sodrią spalvą ir stiprų blizgesio efektą. Naudojamas praėjus 30 min. po paskutinio emalės sluoksnio padengimo. Atsparus mechaniniam ir atmosferos poveikiui, nepraranda blizgesio. 

 

4. Akrilinis gruntas. Universalus gruntas metalo, medžio, stiklo, akmens, plytų ir kai kuriems plastikiniams paviršiams. Užpildo įbrėžimus ir ertmes. Paviršių padengia stipriu apsauginiu sluoksniu, kurį galima poliruoti po 30 min. Apsaugo paviršius nuo mechaninio ir atmosferos poveikio. 

 

5. Aerozoliniai miško ženklinimo dažai. Specialūs fluorescenciniai dažai medžių, medienos, akmens, mineralinių ir kitų paviršių ženklinimui ir numeravimui. Profesionali paskirtis: miško žymėjimui, medienos ir jos gaminių ženklinimui, rūšiavimui, elektros linijų ir vamzdynų žymėjimui, geodezijoje ir topografijoje. turistinių takų ir maršrutų markiravimui, sporto aikštelių žymėjimui, statybose ir kraštovaizdžio dizaine, karjeruose ir kasyklose. Specialus savaime išsivalantis vožtuvas «360 °» (pagamintas JAV) leidžia  dažus purkšti horizontaliai ir vertikaliai, taip pat bet kokiu kampu, patogiu darbui . Dažai yra išpučiami iš balionėlio be likučių. Baigus darbą , nebūtina apversti ir prapūsti balionėlį.
Didmeninė - mažmeninė prekyba
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt