PREKIŲ KATEGORIJOS
PREKIŲ KATEGORIJOS
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt

TKK naujienos!

16.08.2018

Pristatome katik atkeliavusias naujienas iš Slovėnijos - sandarinimo medžiagų gamintojo TKK!

 

Pirmoji naujiena - vienkomponentis sandariklis Tekaflex MS 15, elastingas ir ​naudojamas įvairių konstrukcijų sujungimų sandarinimui. Tinkamas beveik su visomis medžiagomis tiek vidiniam, tiek išoriniam naudojimui. Draugiškas aplinkai.

Tinka naudoti statybose, šiltnamiuose, langų sandarinimui ir yra ypatingai lankstus. Atparūs atmosferos poveikiui, UV spinduliams. Galima dažyti įvairiais dažais. 

 

Kita prekė yra Tekaflex MS 40 metalui - vienkomponentinis sandariklis ir klijai viename, pagaminti iš hibridinio MS polimero, skirto sandarinti ir klijuoti daugumą statybinių, metalinių ir plastikinių medžiagų. Draugiškas aplinkai.

Jis taip pat tinka naudoti statybose esant vibracijai, vakuuminių sistemų sandarinimui, aliuminio konstrukcijoms, talpykloms, cisternoms ir kt. Turi puikių mechaninių savybių. Atparūs atmosferos poveikiui, UV spinduliams. Galima dažyti įvairiais dažais. 

 

Trečioji, ypatinga naujiena, yra „Tekapur Top Foam. All season“ vienkomponentės poliuretano putos, kurios kietėja drėgname ore. Dėl specialaus ergonomiško „Easy gun“ adapterio, putų naudojimas tampa itin tikslus ir švarus. Užtikrina gerą garso ir temperatūros izoliaciją. Labai gerai sukimba su daugeliu statybinių medžiagų, išskyrus polietileną, silikoną, tefloną.

„Easy gun“ adapterio privalumai:

  • Paparastas ir efektyvus sandarinimas;
  • Specialus, ergonomiškas „EasyGun“ adapteris leidžia naudoti putas tik su viena ranka;
  • Putos gali būti naudojamos visais metų laikais, net esant žemai temperatūrai (iki -100C);
  • Gali būti naudojamas net 6 savaites po pirmojo panaudojimo.

https://www.youtube.com/watch?v=3iGYYSL9LCE

Didmeninė - mažmeninė prekyba
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt