PREKIŲ KATEGORIJOS
PREKIŲ KATEGORIJOS
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt

Apie mus

UAB “JAROS PREKYBA” – didmeninės ir mažmeninės prekybos statybinėmis medžiagomis įmonė, įkurta 2000 m. Pagrindinė veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis: dažais, dažymo įrankiais, spynomis bei jų furnitūra, suvirinimo medžiagomis, stogų dangomis bei jų priedais, statybiniais mišiniais, klinkerio plytomis ir trinkelėmis, hidroizoliacinėmis medžiagomis ir kt.
UAB “JAROS PREKYBA” importuoja prekes iš Ukrainos, Ispanijos, Šveicarijos, Vokietijos, Bulgarijos, Lenkijos, bei Latvijos. Būdama vienintelė daugumos šių gamintojų atstovė Lietuvoje  bei dėka lanksčios kainų politikos, įmonė platina prekes per 400 klientų visoje Lietuvoje. Lanksčios logistikos sistemos dėka užtikrinamas greitas ir patogus prekių pristatymas “nuo durų iki durų” visiems klientams.
Nuolat ieškodama naujų veiklos sričių bei atsižvelgdama į statybų rinkos pokyčius bei tendencijas - ekologišką bei energiją tausojančią statybą -  nuo 2008 m. UAB “JAROS PREKYBA” tapo Vokietijos įmonės Pro clima, gaminančios veiksmingai šilumą bei energiją tausojančias stogų bei sienų izoliacines medžiagas, atstovu Lietuvoje.
Siekdama patenkinti klientų poreikius, nuo 2009 m. pradžios UAB “JAROS PREKYBA” atidarė mažmeninės prekybos centrą, kuriame siūlomas platus ne tik importuojamų prekių, bet ir kitų gamintojų statybinių medžiagų asortimentas. 

UAB “JAROS PREKYBA”  nuolat plečia savo veiklą, todėl 2015 m. pradėjo bendradarbiauti su viena iš didžiausių bendrovių Ukrainoje “Fomalhaut - Polimin”, kuri gamina statybinius mišinius ir savo asortimente turi daugiau nei 90 skirtingų gaminių. Šioje bendrovėje yra mokslinių tyrimų laboratorija, kuri yra sertifikuota pagal nacionalinius standartus ir turi naujausią įrangą, ir kurioje yra atliekami ne tik kontroliniai tyrimai, bet ir moksliniai tyrimai įvairiose pramonės technologijos srityje, todėl šios bendrovės gaminiai pasižymi aukšta kokybe.

Taip pat nuo 2015 m. pradžios UAB “JAROS PREKYBA” tapo Ukrainos įmonės “KERAMEYA” atstovu Lietuvoje, kuri gamina klinkerios plytas ir trinkeles. Šio gamintojo produkcija pasižymi labai aukšta kokybe, tvirtumu, ilgaamžiškumu, bei plačiu asortimentu.

Didmeninė - mažmeninė prekyba
+370 381 50740
Konsultuojame: 08.00 - 17.00 e-parduotuve@jarosprekyba.lt